Europejska Współpraca Terytorialna

Aktualności
Serwis
 

Polsko-Czeska Giełda Partnerstw jako regionalna impreza towarzysząca Wydarzenia Rocznego Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

(2016-09-16)
.
5 października 2016 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbędzie się Polsko-Czeska Giełda Partnerstw jako regionalna impreza towarzysząca Wydarzenia Rocznego Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Uczestnicy Giełdy Partnerstw będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów partnerskich oraz poszukiwania inspiracji do polsko-czeskich projektów. W trakcie Giełdy Partnerstw zapewniamy tłumaczenie dla uczestników z Polski i Czech. .


Szczegółowy program Wydarzenia Rocznego Programu wraz z zaproszeniem i formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie www.cz-pl.eu.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Giełdzie Partnerstw wszystkie jednostki z Polski i Czech zainteresowane realizacją partnerskich projektów na pograniczu polsko-czeskim.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska w Wałbrzychu.


Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska w Wałbrzychu
Wydział Koordynacji Polityki Regionalnej Departament Rozwoju Regionalnego
58-304 Wałbrzych
ul. Wysockiego 29
tel. 74 66 70 990, 91; fax. 71 77 69 357
e-mail: rpk@dolnyslask.pl .


Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wybrzeże J. Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław
http://www.ewt.dolnyslask.pl.


Ilość wyświetleń: 206160