Europejska Współpraca Terytorialna

Aktualności
Serwis
 

Szkolenie dla wnioskodawców Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska dotyczące prawidłowego przygotowywania wniosków projektowych

(2016-04-07)

Regionalny Punktu Kontaktowy w Opolu we współpracy z Biurem Euroregionu Pradziad w Prudniku organizuje konsultacje dla potencjalnych wnioskodawców w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska.
Szkolenie odbędzie się 20 kwietnia br. od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, sala konferencyjna Orła Białego na Ostrówku.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad oraz możliwości realizacji projektów we współpracy 
z partnerami czeskimi w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska. 
Potencjalnym wnioskodawcom zostaną przekazane informacje m.in. w zakresie planowanych naborów, prawidłowego przygotowania wniosków oraz zasad oceny wspólnych polsko-czeskich projektów. Uczestnicy będą mogli przedstawić swoje pomysły na realizację polsko-czeskich projektów, otrzymają praktyczne wskazówki dot. planowania działań oraz budżetu w projekcie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 15 kwietnia br.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych UMWO,
tel. 77 44 04 044 wew. 109, rpk@opolskie.pl.

Program szkolenia

Uwaga !

Z uwagi na problemy z formularzem zgłoszeniowym, prosimy o ponowne wypełnienie formularza, wszystkich osób, które zapisywały się na szkolenie po 11 kwietnia 2016 r.


Ilość wyświetleń: 194098