Europejska Współpraca Terytorialna

Aktualności
Serwis
 

Podpis zdjęcia

Konkurs na slogan programów INTERREG

(2015-05-06)

W ramach kolejnego Dnia Europejskiej Współpracy, podczas którego świętujemy 25-lecie programów INTERREG, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na slogan programów.

Liczymy na Wasze kreatywne pomysły na chwytliwe hasło uzupełniające oficjalne logotypy programów. Szukamy sloganu, który będzie opisywał czym są programy i który przyczyni się do zwiększenia ich rozpoznawalności. Propozycje można wysyłać do 31 maja!

Na obrazku znajduje się napis Interreg, 25 lat oraz

Konkurs jest otwarty dla wszystkich - do uczestnictwa zapraszamy nie tylko osoby związane z programami INTERREG, ale wszystkich obywateli krajów Unii Europejskiej oraz krajów kandydujących.

Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony na oficjalne wydarzenie zorganizowane z okazji 25-lecia programów INTERREG, które odbędzie się 15-16 września 2015 r. w Luksemburgu. To właśnie podczas tej uroczystości wybrany slogan będzie miał swoją premierę - zostanie zinterpretowany i zaprezentowany przez gościnnie występującego artystę. Tam może znaleźć się Twoje hasło!

Komisja konkursowa wybierze najbardziej interesujące slogany, spośród których internauci wskażą najlepsze. Głosowanie, które odbędzie się od 1 do 30 czerwca na profilu na Facebooku, wyłoni ostatecznie zwycięzcę konkursu.


Szczegółowe informacje o konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Slogan contest for INTERREG


Ilość wyświetleń: 206130