Europejska Współpraca Terytorialna

Aktualności
Serwis
 

Podpis zdjęcia

10 – lecie Polski w UE

(2014-03-21)

Realizujesz projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej? Pochwal się nim!
 
W związku z przypadającą w tym roku 10 rocznicą członkostwa Polski w Unii Europejskiej Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju (MIR) wraz z Telewizją Polską S.A. i większością instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce organizuje ogólnopolską akcję promocyjną pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich" w terminie 1-11 maja br.
 
Serdecznie ZAPRASZAMY do udziału w tej wielkiej ogólnopolskiej akcji promocyjnej. Jest to doskonały moment aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich - pochwalili się swoimi osiągnięciami, jednocześnie przyczyniając się do ich dodatkowej promocji.
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy „otworzyć swoje projekty" dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja 2014 r. Dni otwarte zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniejsze zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych.
 
Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego"), godzinami otwarcia, mapką dojazdu. W ramach akcji zapewniamy wspólne szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych i ich promocji (np. banery internetowe, ulotki, plakaty itp.).
 
Zainteresowanych aktywnym udziałem Beneficjentów prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem akcji oraz formularzem zgłoszeniowym. Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego formularza mailowo na adres: tomala@crr.cz
 
Świętujmy razem naszą 10-letnią obecność w UE !
 


Ilość wyświetleń: 206125